Taani kehtestab lehmadele peeretamise maksu

Taani kehtestab lehmadele peeretamise maksu… Et suunata sind putukatoidule

Posted by

Taani valitsus jõudis kokkuleppele, et kehtestavad (esimese riigina maailmas) lehmadele peeretamise maksu – 100EUR aastas iga lehma kohta.

Miks?

Ametlikult: Eks ikka rohepööre.

Aga mitteametlikult: on eesmärgiks on luua kaks erinevat dieeti (toitumisrežiimi) – Üks dieet suunatakse”eliidile” ning teine pööblile.

Need kaks gruppi (eliit ja pööbel) lahutatakse üksteisest hindadega.

“Eliidile” mõeldud toit viiakse kordads kallimaks, aga sisaldab loomulikke valguallikaid ja kõike, mis ongi loomulik ja tervislik. See on põhimõtteliselt see toit, mida praegu sööme – liha, piimasaadused, kala, värsked juur- ja puuviljad jne.

Pööblile mõeldud toit sisaldab aga üha kasvavalt kunstlikke toitaineid; ning kõike seda, mida toodetakse putukate, seente ja bakterite abil. Sellega käib kaasas ka TV, raadio ja klantsajakirjade “tervislikkuse” kampaania ning…

…Inimesed söövad ja kiidavad: “See on tervislik ja hea!”

Ja see ongi Taani lehmadele kehtestatava peeretamise maksu mõte – viia loomulik liha- ja piimatoit nii kalliks, et pööbel seda enam osta ei jõua.

Mis on siis meie lootus?

Jumal!

Jeesus on surnud ristipuul ja kolmandal päeval üles tõusnud! Jumal on suurem; Jumal on vägemam, kui see “eliit”, kes ülejäänud rahvast rohepöörde ettekäändel peedistada püüab. Meie lootus on Temal.

“Seepärast ütleb Issand Jehoova nõnda: Vaata, see olen Mina, kes paneb Siionis aluskivi, valitud kivi, kalli nurgakivi, kindla aluse: kes usub, see ei tunne rahutust!” (Js 28:16)

Kes usub, see ei tunne rahutust.

Kui meie elu on rajatud sellele kallile aluskivile – Jeesusele…

…Siis ükstakõik, mida kurat ka oma rohepöörde kampaaniaga plaanib…

…See ei kõiguta meid. See ei hirmuta meid. See ei löö meid kõikuma. Sest meie elu on rajatud kindlale aluskivile, kallile nurgakivile – Jeesusele.

Aamen ja halleluuja!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *